4308R-102-103 Bourns
  • Available: 1,219
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4308R-102-103 Bourns
    4308R-102-103 Bourns
    4308R-102-103 is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4308R-102-103 is described as RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM