4308R-101-470LF Bourns
  • More about 4308R-101-470LF Bourns
    4308R-101-470LF Bourns
    4308R-101-470LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4308R-101-470LF is described as RES ARRAY 7 RES 47 OHM 8SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM