4308R-101-223LF Bourns
  • Available: 1,412
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4308R-101-223LF Bourns
    4308R-101-223LF Bourns
    4308R-101-223LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4308R-101-223LF is described as RES ARRAY 7 RES 22K OHM 8SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE