4306R-101-271LF Bourns
  • Available: 5,237
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4306R-101-271LF Bourns
    4306R-101-271LF Bourns
    4306R-101-271LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4306R-101-271LF is described as RES ARRAY 5 RES 270 OHM 6SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM