4116R-2-103 Bourns
  • Available: 1,025
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4116R-2-103 Bourns
    4116R-2-103 Bourns
    4116R-2-103 is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4116R-2-103 is described as RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16DIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"