4116R-1-683LF Bourns
  • Available: 4,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4116R-1-683LF Bourns
    4116R-1-683LF Bourns
    4116R-1-683LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4116R-1-683LF is described as RES ARRAY 8 RES 68K OHM 16DIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE