4116R-1-473LF Bourns
  • Available: 3,226
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4116R-1-473LF Bourns
    4116R-1-473LF Bourns
    4116R-1-473LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4116R-1-473LF is described as RES ARRAY 8 RES 47K OHM 16DIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK