4116R-1-330 Bourns
  • Available: 3,525
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4116R-1-330 Bourns
    4116R-1-330 Bourns
    4116R-1-330 is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4116R-1-330 is described as RES ARRAY 8 RES 33 OHM 16DIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE