4116R-1-100LF Bourns
  • Available: 5,198
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4116R-1-100LF Bourns
    4116R-1-100LF Bourns
    4116R-1-100LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4116R-1-100LF is described as RES ARRAY 8 RES 10 OHM 16DIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"