4114R-1-473LF Bourns
  • Available: 2,953
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4114R-1-473LF Bourns
    4114R-1-473LF Bourns
    4114R-1-473LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4114R-1-473LF is described as RES ARRAY 7 RES 47K OHM 14DIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE