4114R-1-470LF Bourns
  • Available: 2,315
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4114R-1-470LF Bourns
    4114R-1-470LF Bourns
    4114R-1-470LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4114R-1-470LF is described as RES ARRAY 7 RES 47 OHM 14DIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE