39SB-1RB-104 Bourns
  • Part Number: 39SB-1RB-104
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 100K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 920
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 39SB-1RB-104 Bourns
    39SB-1RB-104 Bourns
    39SB-1RB-104 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 39SB-1RB-104 is described as POT 100K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM