3862C-206-104AL Bourns
  • Part Number: 3862C-206-104AL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 100K OHM 1W CERMET LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 3862C-206-104AL Bourns
    3862C-206-104AL Bourns
    3862C-206-104AL is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3862C-206-104AL is described as POT 100K OHM 1W CERMET LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM