3862C-122-502AL Bourns
  • Part Number: 3862C-122-502AL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 5K OHM 1W CERMET LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 3862C-122-502AL Bourns
    3862C-122-502AL Bourns
    3862C-122-502AL is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3862C-122-502AL is described as POT 5K OHM 1W CERMET LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE