3852A-282-503A Bourns
  • Part Number: 3852A-282-503A
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 50K OHM 2W CERMET LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 3852A-282-503A Bourns
    3852A-282-503A Bourns
    3852A-282-503A is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3852A-282-503A is described as POT 50K OHM 2W CERMET LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT