3852A-282-202AL Bourns
  • Part Number: 3852A-282-202AL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 2K OHM 2W CERMET LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 3852A-282-202AL Bourns
    3852A-282-202AL Bourns
    3852A-282-202AL is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3852A-282-202AL is described as POT 2K OHM 2W CERMET LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM