3852A-206-502AL Bourns
  • Part Number: 3852A-206-502AL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 5K OHM 2W CERMET LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 100
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 3852A-206-502AL Bourns
    3852A-206-502AL Bourns
    3852A-206-502AL is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3852A-206-502AL is described as POT 5K OHM 2W CERMET LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM