3851A-162-104BL Bourns
  • Part Number: 3851A-162-104BL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 100K OHM 1W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 136
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 3851A-162-104BL Bourns
    3851A-162-104BL Bourns
    3851A-162-104BL is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3851A-162-104BL is described as POT 100K OHM 1W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH