3549S-1AA-502B Bourns
  • Part Number: 3549S-1AA-502B
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 5K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 3549S-1AA-502B Bourns
    3549S-1AA-502B Bourns
    3549S-1AA-502B is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3549S-1AA-502B is described as POT 5K OHM 2W WIREWOUND LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK