3549H-1BA-102B Bourns
  • Part Number: 3549H-1BA-102B
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 1K OHM 2W HYBRITRON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 3549H-1BA-102B Bourns
    3549H-1BA-102B Bourns
    3549H-1BA-102B is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3549H-1BA-102B is described as POT 1K OHM 2W HYBRITRON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE