3549H-1AB-102A Bourns
  • Part Number: 3549H-1AB-102A
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 1K OHM 2W HYBRITRON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 3549H-1AB-102A Bourns
    3549H-1AB-102A Bourns
    3549H-1AB-102A is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3549H-1AB-102A is described as POT 1K OHM 2W HYBRITRON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE