3549H-1AA-502B Bourns
  • Part Number: 3549H-1AA-502B
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 5K OHM 2W HYBRITRON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 3549H-1AA-502B Bourns
    3549H-1AA-502B Bourns
    3549H-1AA-502B is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3549H-1AA-502B is described as POT 5K OHM 2W HYBRITRON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE