3549H-1AA-203B Bourns
  • Part Number: 3549H-1AA-203B
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 20K OHM 2W HYBRITRON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 3549H-1AA-203B Bourns
    3549H-1AA-203B Bourns
    3549H-1AA-203B is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3549H-1AA-203B is described as POT 20K OHM 2W HYBRITRON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG