3549H-1AA-202B Bourns
  • Part Number: 3549H-1AA-202B
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 2K OHM 2W HYBRITRON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 15
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 3549H-1AA-202B Bourns
    3549H-1AA-202B Bourns
    3549H-1AA-202B is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3549H-1AA-202B is described as POT 2K OHM 2W HYBRITRON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE