3549H-1AA-104A Bourns
  • Part Number: 3549H-1AA-104A
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 100K OHM 2W HYBRITRON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 3549H-1AA-104A Bourns
    3549H-1AA-104A Bourns
    3549H-1AA-104A is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3549H-1AA-104A is described as POT 100K OHM 2W HYBRITRON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT