3549H-1AA-103B Bourns
  • Part Number: 3549H-1AA-103B
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 10K OHM 2W HYBRITRON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 3549H-1AA-103B Bourns
    3549H-1AA-103B Bourns
    3549H-1AA-103B is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3549H-1AA-103B is described as POT 10K OHM 2W HYBRITRON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE