3548S-1AA-203B Bourns
  • Part Number: 3548S-1AA-203B
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 20K OHM 1.5W WIREWOUND LIN
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 3548S-1AA-203B Bourns
    3548S-1AA-203B Bourns
    3548S-1AA-203B is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3548S-1AA-203B is described as POT 20K OHM 1.5W WIREWOUND LIN. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE