3547S-1AA-102B Bourns
  • Part Number: 3547S-1AA-102B
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 1K OHM 1W WIREWOUND LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 3547S-1AA-102B Bourns
    3547S-1AA-102B Bourns
    3547S-1AA-102B is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3547S-1AA-102B is described as POT 1K OHM 1W WIREWOUND LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM