3547H-1AA-103A Bourns
  • Part Number: 3547H-1AA-103A
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 10K OHM 1W HYBRITRON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 3547H-1AA-103A Bourns
    3547H-1AA-103A Bourns
    3547H-1AA-103A is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3547H-1AA-103A is described as POT 10K OHM 1W HYBRITRON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK