3547H-1AA-102A Bourns
  • Part Number: 3547H-1AA-102A
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 1K OHM 1W HYBRITRON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 3547H-1AA-102A Bourns
    3547H-1AA-102A Bourns
    3547H-1AA-102A is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3547H-1AA-102A is described as POT 1K OHM 1W HYBRITRON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE