3310Y-011-203L Bourns
  • Part Number: 3310Y-011-203L
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 20K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 3310Y-011-203L Bourns
    3310Y-011-203L Bourns
    3310Y-011-203L is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3310Y-011-203L is described as POT 20K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH