3310P-001-204L Bourns
  • Part Number: 3310P-001-204L
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 200K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 95
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 3310P-001-204L Bourns
    3310P-001-204L Bourns
    3310P-001-204L is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3310P-001-204L is described as POT 200K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE