3310H-003-102L Bourns
  • Part Number: 3310H-003-102L
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 1K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 44
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 3310H-003-102L Bourns
    3310H-003-102L Bourns
    3310H-003-102L is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3310H-003-102L is described as POT 1K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM