3310C-011-102L Bourns
  • Part Number: 3310C-011-102L
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 1K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 3310C-011-102L Bourns
    3310C-011-102L Bourns
    3310C-011-102L is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3310C-011-102L is described as POT 1K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE