3310C-001-502 Bourns
  • Part Number: 3310C-001-502
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 5K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 728
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 3310C-001-502 Bourns
    3310C-001-502 Bourns
    3310C-001-502 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. 3310C-001-502 is described as POT 5K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT