2100HT-820-H Bourns
  • Part Number: 2100HT-820-H
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 82UH 4.8A 49 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 2100HT-820-H Bourns
    2100HT-820-H Bourns
    2100HT-820-H is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 2100HT-820-H is described as FIXED IND 82UH 4.8A 49 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.