2100HT-271-V Bourns
  • Part Number: 2100HT-271-V
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 270UH 2.8A 140 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 2100HT-271-V Bourns
    2100HT-271-V Bourns
    2100HT-271-V is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 2100HT-271-V is described as FIXED IND 270UH 2.8A 140 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE