2100HT-271-H Bourns
  • Part Number: 2100HT-271-H
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 270UH 2.8A 140 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 2100HT-271-H Bourns
    2100HT-271-H Bourns
    2100HT-271-H is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 2100HT-271-H is described as FIXED IND 270UH 2.8A 140 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"