2100HT-181-V Bourns
  • Part Number: 2100HT-181-V
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 180UH 3.1A 120 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 2100HT-181-V Bourns
    2100HT-181-V Bourns
    2100HT-181-V is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 2100HT-181-V is described as FIXED IND 180UH 3.1A 120 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK