2100HT-151-V Bourns
  • Part Number: 2100HT-151-V
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 150UH 3.3A 110 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 2100HT-151-V Bourns
    2100HT-151-V Bourns
    2100HT-151-V is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 2100HT-151-V is described as FIXED IND 150UH 3.3A 110 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.