1130-221K-RC Bourns
  • Part Number: 1130-221K-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 220UH 5.5A 80 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,550
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1130-221K-RC Bourns
    1130-221K-RC Bourns
    1130-221K-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 1130-221K-RC is described as FIXED IND 220UH 5.5A 80 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.