1130-100K-RC Bourns
  • Part Number: 1130-100K-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 10UH 17A 6 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 774
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1130-100K-RC Bourns
    1130-100K-RC Bourns
    1130-100K-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 1130-100K-RC is described as FIXED IND 10UH 17A 6 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK