VLPR-24-858-2 Bivar
  • Part Number: VLPR-24-858-2
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe; Rigid; Vertical; Board Mnt; SMDLED; 0.858in.; 4mm x 2mm Rectangular Face
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • Available: 336
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLPR-24-858-2 Bivar
    VLPR-24-858-2 Bivar
    VLPR-24-858-2 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. VLPR-24-858-2 is described as Light Pipe; Rigid; Vertical; Board Mnt; SMDLED; 0.858in.; 4mm x 2mm Rectangular Face. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Light Pipes from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Pipes
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE