VLPR-24-1028-2 Bivar
  • Part Number: VLPR-24-1028-2
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe; Rigid; Vertical; Board Mnt; SMDLED; 1.028in.; 4mm x 2mm Rectangular Face
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about VLPR-24-1028-2 Bivar
    VLPR-24-1028-2 Bivar
    VLPR-24-1028-2 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. VLPR-24-1028-2 is described as Light Pipe; Rigid; Vertical; Board Mnt; SMDLED; 1.028in.; 4mm x 2mm Rectangular Face. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Light Pipes from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Pipes
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG