SMFLPR1-12.0 Bivar
  • Part Number: SMFLPR1-12.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adptr; 6.7 x 4.2mm. Rectangular Lens Cap
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about SMFLPR1-12.0 Bivar
    SMFLPR1-12.0 Bivar
    SMFLPR1-12.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. SMFLPR1-12.0 is described as Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adptr; 6.7 x 4.2mm. Rectangular Lens Cap. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Light Pipes from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Pipes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    View
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A