SMFLPIR-12.0 Bivar
  • Part Number: SMFLPIR-12.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 4.2mm. Dia. IR Lens; 12.0in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about SMFLPIR-12.0 Bivar
    SMFLPIR-12.0 Bivar
    SMFLPIR-12.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. SMFLPIR-12.0 is described as Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 4.2mm. Dia. IR Lens; 12.0in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM