SMFLP5-18.0 Bivar
  • Part Number: SMFLP5-18.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 7mm. Lens; 18.0in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about SMFLP5-18.0 Bivar
    SMFLP5-18.0 Bivar
    SMFLP5-18.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. SMFLP5-18.0 is described as Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 7mm. Lens; 18.0in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT