SMFLP36.0 Bivar
  • Part Number: SMFLP36.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 4.2mm. Lens; 36.0in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about SMFLP36.0 Bivar
    SMFLP36.0 Bivar
    SMFLP36.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. SMFLP36.0 is described as Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 4.2mm. Lens; 36.0in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED