SMFLP2D-4.5 Bivar
  • Part Number: SMFLP2D-4.5
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adptr; 4.2mm. Base Dia. Dome Lens; 4.5in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about SMFLP2D-4.5 Bivar
    SMFLP2D-4.5 Bivar
    SMFLP2D-4.5 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. SMFLP2D-4.5 is described as Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adptr; 4.2mm. Base Dia. Dome Lens; 4.5in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB