SMFLP25-2.5 Bivar
  • Part Number: SMFLP25-2.5
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 2.5in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about SMFLP25-2.5 Bivar
    SMFLP25-2.5 Bivar
    SMFLP25-2.5 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. SMFLP25-2.5 is described as Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 2.5in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH